• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Poszukiwany był przez pięć lat. Zatrzymali go radomscy policjanci

16 września 2019

Radomscy zatrzymali mężczyznę poszukiwanego kilkoma listami gończym. 37-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2014 roku i przebywał poza granicami kraju. Poszukiwany był m.in. za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, rozboje i włamania.

 

SAM_2967
Dzięki ustaleniom oraz pracy operacyjnej kryminalnych, w ręce policjantów trafił 37-latek poszukiwany czterema listami gończymi wydanymi przez organy ścigania. – Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2014 roku i  w tym czasie co kilka tygodni zmieniał miejsce zamieszkania, przebywając za granicą. Gdy kryminalni ustalili, że poszukiwany przebywa w Radomiu natychmiast podjęto czynności by go zatrzymać. Policjanci z wydziału kryminalnego miejskiej komendy przy wsparciu radomskich antyterrorystów zatrzymali mężczyznę w w miniony czwartek czwartek w jednym z mieszkań na terenie miasta – relacjonuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

37-latkowi zarzuca się m.in. udział w zorganizowanej grupie przestępczej, rozboje oraz włamania. Blisko 10 najbliższych lat mężczyzna spędzi w areszcie.

kat

 

 

Tags

Dodaj komentarz