• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Potrącił śmiertelnie 42-latka i uciekł. Policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu

28 października 2019

Samochód potrącił śmiertelnie 42-letniego mężczyznę. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja go poszukuje i apeluje do świadków mogących pomóc w ustaleniu okoliczności tragicznego zdarzenia.

 

SAM_2967

 

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 2 nad ranem na drodze wojewódzkiej 738 w miejscowości Oleksów w gminie Gniewoszów. – W obszarze niezabudowanym pojazd nieustalonej marki potrącił śmiertelnie 42-letniego mężczyznę. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja ustala okoliczności tego  zdarzenia i osobę, która kierowała pojazdem – informuje asp. Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach.

Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób oraz świadków zdarzenia mogących pomóc w ustaleniu pojazdu, kierującego pojazdem i przebiegu tego wypadku o pilny kontakt pod numerem telefonu 48 614-97-00.

– Jednocześnie przypominamy wszystkim kierowcom o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drogach zwłaszcza w okresie jesiennym, kiedy warunki atmosferyczne są zmienne. A pieszym przypominamy o noszeniu elementów odblaskowych, które w nocy zwiększają naszą widoczność na drodze – apeluje asp. Tarczyńska.

kat

 

 

Tags

Dodaj komentarz