• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Przekroczył prędkość o 80 km/h i uciekał przed policją. Wcześniej Gruzin kradł paliwo na stacjach

19 lipca 2021

W ręce policjantów trafił 29-letni obywatel Gruzji, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym, a później nie zatrzymał się do kontroli. Ponadto, jak ustalili funkcjonariusze, wcześniej tankował na dwóch stacjach paliwo i nie płacił za nie. Trafił do policyjnej celi.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Kilka dni temu w nocy policjanci z radomskiej drogówki kontrolowali prędkość na ulicy Warszawskiej. - Zwrócili uwagę na audi, którego kierowca jedzie z prędkością 130 km/h, w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Policjanci chcieli zatrzymać auto do kontroli, jednak kierowca zignorował polecenia funkcjonariuszy, nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Po pościgu został zatrzymany. Za kierownicą auta siedział 29-letni obywatel Gruzji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - relacjonuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 29-latek przed zatrzymaniem ukradł paliwo na dwóch stacjach, tankując i nie płacąc za nie. Odpowie teraz za kradzież i niezatrzymanie się do policyjnej kontroli. Za przestępstwa te grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

kat

 

 

 

Tags