• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Radkom nie przyjmuje zielonych odpadów. Do odwołania

10 maja 2019

Radkom ponownie wstrzymuje – do odwołania – przyjmowanie odpadów zielonych. Tłumaczy to czasowym wstrzymaniem przyjmowania tychże w Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych, gdzie nagromadziło się ich dużo. Ten rodzaj odpadu nie jest również przyjmowany w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów w Radomiu.

 
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

  "Jednocześnie, instytucje odpowiedzialne za odbiór odpadów, czynią starania o umożliwienie przyjęcia do instalacji jeszcze w tym miesiącu odpadów zielonych zgromadzonych na nieruchomościach w zabudowie jednorodzinnej, dla których pierwsze terminy odbioru przypadają w dniach od 9 do 15 maja" - informuje w komunikacie Radkom. Prosi mieszkańców o wystawianie tych odpadów zgodnie z harmonogramami i zostawianie ich przed nieruchomościami. Kolejne odbiory wynikające z harmonogramów mają być realizowane niezwłocznie po otwarciu przez Radkom instalacji zagospodarowania lub w czerwcu. Firma prosi "o ograniczenie, w miarę możliwości, wytwarzania tego rodzaju odpadów i zarazem przeprasza za wszelkie niedogodności.
Tags

Jedna odpowiedź do “Radkom nie przyjmuje zielonych odpadów. Do odwołania”

  1. Radomian pisze:

    Firma prosi „o ograniczenie, w miarę możliwości, wytwarzania tego rodzaju odpadów i zarazem przeprasza za wszelkie niedogodności.
    No poproszę trawę żeby wolniej rosła HAHAHAHA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *