• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Z policji

Radomscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców, którzy zaatakowali mężczyznę i zabrali mu saszetkę Obaj usłyszeli zarzut rozboju, wobec 30-latka zastosowano tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Trzy samochody zderzyły się na wiadukcie w Rajcu Szlacheckim na drodze krajowej nr 12. Jedna osoba została ranna. Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana.

Kolizja pięciu samochodów na Michałowie. 48-letnia kobieta kierująca fiatem nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w poprzedzające auto. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Tragiczny wypadek w Wierzbicy. Dwie osoby zginęły na miejscu, a trzy zostały przewiezione do szpitala po zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym.

40-latka źle zaparkowała samochód pod szkołą. Zainteresował się tym dzielnicowy, który także odprowadzał swoje dziecko na lekcje. Synek kobiety prosił o pomoc dla matki, która źle się poczuła. Okazało się, że jest chora na cukrzycę. Pomocy udzielili jej wezwani na miejsce ratownicy medyczni.

Kolejnych dwóch przestępców, którzy przez lata ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali policjanci z sekcji poszukiwań i identyfikacji osób KWP w Radomiu. Obaj przestępcy trafili do więzienia.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu poszukują świadków potrącenia na przejściu dla pieszych 11-latka.

Radomscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w sprawie fikcyjnej kradzieży samochodu. Zgłosili oni kradzież bmw, by wyłudzić odszkodowanie. Zatrzymani, mieszkańcy województwa lubelskiego i łódzkiego usłyszeli już zarzuty. Grozi im do ośmiu lat więzienia.

37-latek przerabiał na alkohol środek do odkażania pomieszczeń. Nielegalną rozlewnię i magazyn tego napoju zlikwidowali na terenie gminy Jedlińsk funkcjonariusze KWP w Radomiu. Policjanci ostrzegają przed piciem trunków niewiadomego pochodzenia.

Policjanci z drugiego komisariatu w Radomiu odnaleźli rower elektryczny warty 7,5 tys. euro, który został skradziony w Niemczech. Jednoślad został ukryty w lesie koło Skaryszewa.