• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Z policji

W szpitalu zmarł dzisiaj 32-latek, który wczoraj wieczorem został potrącony przez samochód na ul. Czarnieckiego. Mężczyzna przechodził przez jezdnię poza przejściem. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie w piątek zmarł. Policja apelujemy o ostrożność.

Zorganizowaną grupę przestępczą, której zarzuca się wyłudzenie kredytów na szeroką skalę rozpracowali policjanci z Białobrzegów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu. Zatrzymali na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego pięciu mężczyzn w wieku od 35 do 54 lat.

200 kierowców, którzy ze względu na wypity alkohol nie powinni prowadzić pojazdów, zatrzymała od początku roku radomska drogówka. Wśród nich kolejnych kilku w tym tygodniu.

27-letnia kobieta wypadła przez okno z pierwszego piętra budynku przy ul Odlewniczej. Jak się potem okazało, miała około 3 prom. alkoholu we krwi. W domu w tym czasie przebywało dwoje małych dzieci. zajęli się nimi trzeźwi opiekunowie.

Policjanci z Lipska ujawnili ponad 1 250 paczek papierosów różnych marek, prawie 3 kg tytoniu do produkcji papierosów oraz alkohol bez polskich banderol, a funkcjonariusze z Grójca na gorącym uczynku zatrzymali dwóch mężczyzn przewożących 5 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

Dzisiaj (12 października, czwartek) rano w miejscowości Zakrzewska Wola doszło do zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby zostały ranne i przewieziono je do szpitala.

Policja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia w Kazimierówce (gmina Skaryszew). Mężczyzna o nieustalonej tożsamości zginął na miejscu.

Będący po służbie policjant z pierwszego komisariatu zatrzymał 34-latka, który chciał włamać się do samochodu. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności.

52-latek zniszczył w Ryczywole 17 samochodów: powybijał szyby i powgniatał karoserię. zniszczeń dokonał najprawdopodobniej siekierą, którą znaleźli przy nim policjanci. Mężczyzna siedzi w zakładzie prawnej izolacji.

Motocyklista przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Po pościgu został zatrzymany przez policjantów z drogówki. Okazało się, że 30-latek ma około kilograma narkotyków. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.