• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Z policji

Policjanci zatrzymali 33-letniego kierowcę autobusu, który po alkoholu chciał zawieźć dzieci na wycieczkę. W trasę pojechał inny, wyznaczony przez przewoźnika kierowca.

Komenda Miejska Policji w Radomiu poszukuje świadków potrącenia pieszego. Osoby, które widziały zdarzenie, proszone są o kontakt z KMP.

Karambol na drodze krajowej nr 12 w Goździe. Zderzyły się tam cztery samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala. Do wypadku doszło przed godz. 11.

Tragedia w Opactwie (powiat kozienicki). Trzej mężczyźni – ojciec, syn i ich sąsiad – zginęli podczas prac prowadzonych przy szambie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wszyscy zatruli się toksycznymi gazami.

37 zegarków z podrobionymi znakami towarowymi, którymi handlował 56-letni mieszkaniec gminy Odrzywół, zabezpieczyli policjanci z Przysuchy. Gdyby były oryginale, byłyby warte ponad 500 tys. zł. Mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia.

Policjanci z trzeciego komisariatu wykonując czynności służbowe zabezpieczyli rower (na zdjęciu), który pochodzi z przestępstwa. Właściciel może go odebrać w III KP przy ulicy Batalionów Chłopskich.

Dzisiaj (15 maja) rano na drodze krajowej nr 7 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala.

Tragedia na Gołębiowie. W jednym z bloków przy ul. Paderewskiego znaleziono nieżywą kobietę i jej półtoraroczne dziecko. Policja i prokuratura wyjaśniają, w jakich okolicznościach doszło do podwójnego zabójstwa.

Radomscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn po podpaleniu klubu sportowego w Jastrzębi. Dwaj z nich decyzją sądu najbliższe miesiące spędzą w areszcie, a wobec jednego z zatrzymanych zastosowano poręczenie majątkowe i policyjny dozór.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Jedlińsku krótko po zdarzeniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież rozbójniczą. Decyzją sądu najbliższe miesiące spędzą w areszcie. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.