• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Rolkarze w nocnym rajdzie. Przejazd może spowodować okresowe utrudnienia w ruchu

4 maja 2019

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku ze zgromadzeniem Nightskating (przejazd rolkarzy), w sobotę, 4 maja, w godz. około 19-21 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i komunikacji na trasie od Żakowic do Michałowa oraz z powrotem.

 

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

 

Przejazd rolkarzy (od około 60 do 150 uczestników, według zapowiedzi organizatorów) odbędzie się pod nadzorem policji z parkingu sklepu E. Leclerc przez Toruńską, Wierzbicką, Łukasika, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Żeromskiego (w tym jezdnią obok wiaduktu), Szklaną, Olsztyńską, Struga, 11 Listopada, Zbrowskiego, Paderewskiego, Daszyńskiego, Chrobrego, Mieszka I, Piastowską, Łokietka (główny ciąg), Królowej Jadwigi, Mieszka I, Chrobrego, Pileckiego, Kelles-Krauza, plac Jagielloński (tam około 20-minutowa przerwa), a następnie Kelles-Krauza, Pileckiego, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Mireckiego, Limanowskiego, Dębową, Kosowską, Suchą, Limanowskiego i Toruńską – ponownie na parking sklepu E. Leclerc, gdzie nastąpi zakończenie zgromadzenia.

Przejazd może spowodować okresowe utrudnienia w ruchu (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy jezdni w jednym kierunku) i opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich wszystkich linii. MZDiK prosi kierowców o zachowywanie szczególnej ostrożności i o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem!

Tags

Dodaj komentarz