Samochód osobowy potrącił śmiertelnie rowerzystę. Kierowca uciekł z miejsca wypadku

30 stycznia 2023

Tragiczny wypadek na drodze w gminie Mogielnica w powiecie grójeckim. Został tam potrącony 77-letni rowerzysta. Mężczyzna zmarł, natomiast kierowca samochodu uciekł z miejsca. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i prosi o kontakt z funkcjonariuszami z grójeckiej komendy osobiście.

 

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 29 stycznia około godz. 19 na drodze powiatowej relacji Kozietuły Nowe – Dańków na terenie gminy Mogielnica w miejscowości Dalboszek. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca samochodu, prawdopodobnie osobowego, potrącił 77-letniego mężczyznę. Mieszkaniec gminy Mogielnica pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł na miejscu, natomiast kierowca samochodu odjechał z miejsca wypadku - relacjonuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Policjanci z Grójca wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia, którzy proszeni są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, Posterunku Policji w Mogielnicy lub najbliższej jednostki osobiście lub o kontakt telefoniczny pod numerem 47 702 62 00. - Wszystkie informacje, nawet te anonimowe zostaną na pewno sprawdzone przez funkcjonariuszy grójeckiej komendy - - zapewnia nadkom. Wójcik.

kat

 

 

Tags