Ścigany był listem gończym. Policjanci znaleźli u 29-latka narkotyki. Miał je także kolega, który przyszedł w odwiedziny

27 marca 2023

Radomscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 29-latka, który miał przy sobie narkotyki. Podczas , gdy funkcjonariusze wykonywali w jego mieszkaniu czynności służbowe odwiedził go znajomy, który również posiadał przy sobie środki odurzające. Obaj trafili do aresztu.

 

fot. KMP Radom

 

W weekend policjanci z pierwszego komisariatu zatrzymali 29-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. - Miał on do odbycia karę 264 dni pozbawienia wolności. W trakcie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli ukryte w słoiku 20 g kokainy. W momencie wykonywania tych czynności do 29-latka przyszedł znajomy, który na widok policjantów próbował uciec. 30-letni mężczyzna został zatrzymany, a w jego bagażu policjanci znaleźli 80 gramów różnych narkotyków - informuje sierż. szt. Kamil Warda z KMP w Radomiu.

Wobec mężczyzny decyzją Sądu Rejonowego w Radomiu,został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kat

Tags