• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Śmiertelne potrącenie w Klwatach. Policja ustala, kto prowadził samochód

19 marca 2019

W miejscowości Klwaty kierowca volvo śmiertelnie potrącił pieszego. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn i obaj byli pijani. Trafili do policyjnej celi. Policja apeluje o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 

policja

 

Do wypadku doszło wczoraj około. godz. 22. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca volvo na nieoświetlonym odcinku drogi potrącił pieszego. 33-latek zginął na miejscu zdarzenia. Autem jechało dwóch mężczyzn, którzy po zdarzeniu odjechali, pozostawili pojazd na terenie pobliskiej posesji i wrócili na miejsce zdarzenia pieszo. Najprawdopodobniej za kierownicą siedział 26-latek, a pasażerem był 35-latek – obaj byli nietrzeźwi. Trafili do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani – relacjonuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Na miejscu tragicznego wypadku policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Wyjaśnianiem sprawy zajmują się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego KMP w Radomiu. – Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów – mówi Leszczyńska.

kat

 

Tags

Dodaj komentarz