• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Taniec pod Gwiazdami już od niedzieli. Nad zalewem i w parku

15 czerwca 2018

W niedzielę, 17 czerwca, nad zalewem na Borkach po raz pierwszy w tym sezonie będzie można tańczyć w plenerze, bo rusza Radomski Taniec pod Gwiazdami. Spotkania pod chmurką zaplanowano trzy razy w tygodniu, aż do końca września.

 

P1130162

 

– Taniec pod Gwiazdami organizujemy przede wszystkim z myślą o seniorach, ale oczywiście zapraszamy wszystkich. Myślę, że chętnych nie zabraknie. Wystarczy przypomnieć sobie, jak dużym zainteresowaniem cieszyły się podobne imprezy w poprzednich latach. Widać, że seniorzy chcą być aktywni, chcą się bawić, chcą uczestniczyć w wielu różnych wydarzeniach. Dlatego kolejny raz wychodzimy im naprzeciw – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Imprezy będą się odbywały w każdy czwartek i niedzielę w godz. od 17 do 21 nad zalewem na Borkach, w pobliżu kortów tenisowych. Dodatkowo od 26 czerwca, potańcówki będą się odbywały także we wtorki, w parku im. T. Kościuszki, przy muszli koncertowej.

Pierwsze taneczne spotkanie pod chmurką rozpocznie się w niedzielę o godz. 18 na Borkach. Uroczysta inauguracja letniego cyklu planowana jest na godz. 20.

kat

Tags

Dodaj komentarz