• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

To był małżeński biznes. Para kradła katalizatory z samochodów

21 maja 2020

Małżonkowie z Radomia kradli katalizatory z pojazdów na terenie miasta. Zostali zatrzymani na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego KMP w Radomiu. Trafili do policyjnej celi. Odpowiedzą za kradzież katalizatorów z 16 samochodów.

 

1(2)

 

– W ostatnim czasie policjanci otrzymywali zgłoszenia dotyczące kradzieży katalizatorów z zaparkowanych samochodów na terenie miasta. Radomscy kryminalni prowadzili działania w tych sprawach. W niedzielę wieczorem zatrzymali parę, kiedy ta kradła katalizatory z trzech nowych pojazdów znajdujących się w salonie samochodowym. Mężczyzna miał przy sobie narzędzia do wycinania katalizatorów z aut – informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Zatrzymani to 35-letnia kobieta i 37-letni mężczyzna. Oboje trafili do policyjnej celi. Jak ustalili funkcjonariusze, małżeński biznes trwał od połowy stycznia. W tym czasie mężczyzna i kobieta ukradli katalizatory z 16 aut.

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty kradzieży, a za przestępstwo to grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec nich policyjne dozory.

kat

Fot. KMP Radom

 

Tags

Dodaj komentarz