• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Umiesz tańczyć „Macarenę”? Nie? Amfiteatr zaprasza na bezpłatny kurs

10 kwietnia 2018

MOK „Amfiteatr” zachęca do  udziału w bezpłatnej, błyskawicznej nauce tańca z doświadczonymi instruktorami, Małgorzatą i Piotrem Czarneckimi ze studia Scent Of Dance Uczestnicy będą mogli opanować podstawowe kroki, m.in. do „Macareny”.

 

IMG_8860

 

– Zapraszamy na dwa godzinne spotkania, w czasie których od zera poznamy podstawowe ruchy w tańcu, nauczymy się utrzymywać odpowiednią postawę ciała i damy się ponieść muzyce, by na naszej dyskotece 21 kwietnia zadać szyku na parkiecie – wylicza Katarzyna Wiśniewska z Amfiteatru. Przypomina, że lata 90. to kompilacja zwariowania, kiczu i słodyczy. – Do Polski napłynęła moda na grunge i hip-hop, rozwijała się klubowa muzyka elektroniczna, powstał trance, drum’n’bass, ale też hardcore. Króluje techno i pop, ale to także czasy świetności disco-polo – zaznacza..

Wstęp wolny, ale na kurs obowiązują obowiązują zapisy pod nr  667  901  900.  Zajęcia odbędą się w czwartek, 19 kwietnia, o godz. 18.30 i w piątek, 20 kwietnia, o godz. 19 w „Kawiarni Artystycznej” przy ul. Parkowej 1.

Podstawowe umiejętności kursanci będą mogli wykorzystać w sobotę, 21 kwietnia, na dyskotece w stylu lat 90. (początek o godz. 19, wstęp: 10 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru; liczba miejsc ograniczona).

kat

Fot. Materiały prasowe (MOK „Amfiteatr”)

Tags

Dodaj komentarz