• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Utrudnienia na odcinku Słowackiego

11 czerwca 2019

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z kolejnym etapem prac wodociągowych we wtorek 11 czerwca, w godzinach porannych i wieczornych będą występowały utrudnienia w ruchu kołowym na ulicy Słowackiego.

 

Logo-mzdik-pelnePrace będą prowadzone na wysokości ulicy Czeremchowej – pomiędzy ulicą Gromadzką a placem Matki Bożej Fatimskiej.

– Ze względu na konieczność wykonania przekopu przez całą szerokość pasa drogowego ulica będzie tam zamykana połówkami. – tłumaczy Dawid Puton, rzecznik MZDiK. – W godzinach od  5. do 7. roboty będą prowadzone na jednej połowie jezdni, zaś w godzinach od 19.-21. na drugiej stronie.

W tym okresie ruch będzie odbywał się wahadłowo po pozostałej części drogi. Może to także spowodować kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich linii 2, 15 i 24.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Inwestorem robót na Glinicach jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

kat /źródło MZDiK

 

Tags

Dodaj komentarz