• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Wieczorny przejazd rolkarzy. W śródmieściu mogą by utrudnienia w ruchu

3 maja 2018

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z imprezą pn. Nightskating (przejazd grupy rolkarzy), w sobotę, 5 maja w godz. około 20-22 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej między Żakowicami i Śródmieściem.

roliki

 

Przejazd rolkarzy (według zapowiedzi organizatorów będzie od około 60 do 150 uczestników) odbędzie się pod nadzorem policji od parkingu sklepu E. Leclerc przez Toruńską, Wierzbicką, Łukasika, 1905 Roku, Dowkontta, Poniatowskiego, Beliny-Prażmowskiego, Czachowskiego, Żeromskiego, 25 Czerwca, Kelles-Krauza, Pileckiego, Chrobrego, 11 Listopada, Żwirki i Wigury, Struga, Kelles-Krauza, Wernera, Mireckiego, Limanowskiego, Dębową, Maratońską, 1905 Roku, Łukasika i Wierzbicką – ponownie na parking E. Leclerc, gdzie nastąpi zakończenie tego zgromadzenia.

Przejazd może spowodować utrudnienia w ruchu kołowym (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy ruchu w jednym kierunku) i kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na wszystkich liniach. MZDiK prosi o zachowywanie szczególnej ostrożności i o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

 

Tags

Dodaj komentarz