Włamywał się i okradał garaże i samochody. Grozi mu do 10 lat więzienia

23 września 2021

Policjanci z komisariatu w Pionkach zatrzymali mężczyznę, który włamywał się do pomieszczeń gospodarczych, garaży i samochodów. Sąd Rejonowy w Zwoleniu zastosował wobec 28-letniego mieszkańca Pionek areszt na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Jak informuje zespół prasowy KWP w Radomiu, wokoło miesiąca temu do miejscowego komisariatu  wpłynęło zgłoszenie dotyczące włamania do garażu na jednej z posesji w Pionkach. Złodziej ukradł narzędzia warsztatowe i elektronarzędzia na łączna kwotę 4 tys. zł. Policjanci z Pionek szybko zajęli się sprawą, a przede wszystkim odzyskaniem skradzionych przedmiotów i zatrzymaniem sprawcy. Niestety już kolejnego dnia z pojazdu, który stał zaparkowany na terenie sklepu spożywczego zginęły kolejne przedmioty.

Policjanci przez cały czas gromadzili informacje na temat sprawcy tych występków. Trzy dni później dyżurny KP w Pionkach otrzymał kolejne zgłoszenie o włamaniu w Pionkach do pomieszczenia gospodarczego, gdzie zostały skradzione elektronarzędzia. Kiedy kilka dni później doszło do kradzieży w sklepie na terenie Pionek, skąd zginęły produkty na łączną sumę 2600 zł. Policjanci mieli wytypowanego sprawcę tych wszystkich zdarzeń i zatrzymanie go było tylko kwestią czasu i w ubiegłym tygodniu zatrzymali 28-letniego mieszkańca Pionek wobec którego Sąd Rejonowy w Zwoleniu zastosował areszt na okres trzech miesięcy.

Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Tags