• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Wsadził dwulatka do pralki. Dziecko płakało, a on miał z tego uciechę. Nagranie trafiło do sieci

19 sierpnia 2018

Bulwersująca historia. Mężczyzna włożył do pralki dwulatka. Dziecko zanosiło się płaczem, a „opiekun” śmiał się. Wszystko na dodatek nagrał i umieścił w sieci. Internauci powiadomili policję. Sprawę bada już prokuratura.

 

SAM_2967

 

– W piątek wieczorem do dyżurnych komendy miejskiej i wojewódzkiej policji zaczęli dzwonić internauci, którzy zobaczyli filmik w sieci. Funkcjonariusze z trzeciego komisariatu natychmiast pojechali do mieszkania chłopczyka, gdzie zastali go razem z matką. 21-latkę wraz z dzieckiem zabrali do szpitala, gdzie chłopca zbadał lekarz, a ponieważ nie miał on na ciele żadnych niepokojących śladów, matka i 2-latek wrócili do domu – relacjonuje Rafał Jeżak z zespołu prasowego KWP w Radomiu.

O wszystkim została powiadomiona prokuratura, która wszczęła postępowanie z art. 207 Kodeksu karnego, czyli znęcania się.

Z wstępnych ustaleń wynika, że filmik został nagrany w kwietniu. – Matka dziecka miała być wtedy w pracy, a chłopcem zajmowało się dwóch jej znajomych i konkubent. Wszyscy troje (urodzeni  w latach 1996, 1999 i 200) zostali zatrzymani przez policję, wczoraj byli przesłuchani w prokuraturze, te przesłuchania odbywają się także dzisiaj. Trwa weryfikowanie ich zeznań – wyjaśnia Jeżak.

Filmik został usunięty z sieci.

bdb

Tags

Dodaj komentarz