• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Wybory 2020. Patryk Jaki i Beata Szydło przyjadą do Radomia

3 lipca 2020

Przedwyborcze, kampanijne spotkania organizowane przez Prawo i Sprawiedliwość odbędą się w sobotę 4 lipca i niedzielę, 5 lipca w Radomiu.

 

 

Beata Szydło

Beata Szydło

Radomski PiS zaprasza w sobotę o godz. 12 na spotkanie przy fontannach przy ul. Żeromskiego z europosłem Patrykiem Jakim. Polityk złoży wcześniej kwiaty pod pomnikami Czerwca’76 i Marii i Lecha Kaczyńskich.

Podobny przebieg będzie miało niedzielne spotkanie z była premier Beatą Szydło; miejscem spotkania z radomianami będzie plac Corazziego.

kat

Tags

Jedna odpowiedź do “Wybory 2020. Patryk Jaki i Beata Szydło przyjadą do Radomia”

  1. man37 pisze:

    Polacy , którzy chcą głosować na PAD a przez PO zostali poniżeni i wyzwani od prostaków, moherów, katoli, wiochy, chłopów, meneli, ludzi nie wykształconych, zostali przeznaczeni jako watahy do wyrżnięcia PODNIEŚCIE GŁOWY DO GÓRY I BĄDŹCIE DUMNI z Prawa i Sprawiedliwości, bądźcie dumni z POLSKI.! W Polsce każdy głosuje jak chce i nikt nikogo nie może wyśmiewać i deprecjonować Na PAD głosują profesorowie i ludzie prości, katolicy i inne wiary, berety i kapelusze, wykształceni i nie wykształceni bo wszyscy jesteśmy obywatelami polski i patriotami. Nie dopuśćmy aby nasz kraj był rozkradany, rozprzedawany, opluwany za granicą,.! Nie pozwólmy aby bandy bojówkarzy, zadymiarzy, dewiantów demolowali POLSKĘ i narzucali nam styl życia, kulturę i moralność.! Wszyscy, którym zależy na ojczyźnie i są polakami zagłosują dumnie i z godnością na obecnego prezydenta ANDRZEJA DUDĘ. Damy radę . Pozdrawiam Ku chwale ojczyzny

Dodaj komentarz