Wydział prawa UTH zaprasza na Dzień Otwarty. W programie wykłady i warsztaty

11 kwietnia 2022

W środę, 13 kwietnia, w godzinach od 10 do 13.30, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego przy ul. Chrobrego 31, odbędzie się Dzień otwarty dla uczniów szkół średnich. W programie: wykłady i warsztaty szkoleniowe z zakresu prawa, a także gry i konkursy. 

 

 

- Młodzież będzie miała możliwość spotkania z wykładowcami i studentami, zwiedzenia uniwersytetu a także zapoznania się z szeroką ofertą dydaktyczną realizowaną na wydziale prawa i administracji - informuje prof. Dariusz Trześniowski, rzecznik UTH. 

Program spotkania:

10.00-10.15 Uroczyste rozpoczęcie – Aula Główna.

10.15-10.45 - Wykład inauguracyjny.

11.00-11.45 - Warsztaty (jeden wybrany z poniższych).

11.45-12.15 - Przerwa i prezentacja studenckich kół naukowych.

12.15-13.00 - Warsztaty (jeden wybrany z poniższych).

13.15 - Zakończenie – Aula Główna.

Tematyka warsztatów (do wyboru)

dr hab. prof. ucz. Joanna Smarż, Warsztaty z redagowania decyzji administracyjnej; dr Anna Dąbrowska, Warsztaty z zakresu systemów ochrony praw człowieka; dr Maria Gagacka, Moje czy nasze dylematy wyborów społecznych? (Testy i gry); dr Piotr Kobylski, Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria a praktyka; dr Mirosław Kopeć, Symulacja rozprawy karnej, dr Agnieszka Łozińska-Piekarska, Z wycieczką na miejsce zbrodni; dr Małgorzata Pracka, Jak chronić własność?; dr Paweł Śwital, Prawo w sieci Internet; dr Wojciech Wojtyła, Warsztaty z zakresu retoryki prawniczej; dr Katarzyna Zaremba, Cyberbezpieczeństwo, dr Monika Żuchowska-Grzywacz, Czy na pewno wiesz co jesz ? – Prawo w służbie konsumenta.

kat

Tags