Wypadki w Kacprowicach i Mleczkowie. Zmarł 71-latek przewieziony do szpitala

17 maja 2022

Do dwóch groźnych wypadków doszło wczoraj po południu w Kacprowicach i Mleczkowie (powiat radomski). Uczestnik jednego z nich na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu 71-letni mężczyzna. Są też ranni, w tym pięcioletnie dziecko.

 

Wypadek w Mleczkowie (fot. Gdzie suszą w Radomiu)

 

O godz. 17.10 w Kacprowicach na drodze S12 zderzyły się dwa auta.

- Kierujący peugeotem 36-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących warunków i chcąc uniknąć zderzenia w tył poprzedzającego audi zmienił pas ruchu na przeciwległy, a następnie zderzył się czołowo z audi, którym kierował 71-letni mężczyzna. W wyniku tego zderzenia obaj kierowcy oraz pięcioletni chłopiec, pasażer peugeota zostali przewiezieni do szpitala w Radomiu. Niestety 71-latek zmarł w wyniku poniesionych obrażeń - mówi st. sierż. Kamil Warda z radomskiej policji.

Również około godz. 17 w Mleczkowie na ul. Jana Pawła II doszło do wypadku. - 58-latek kierując mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z renaultem, którym kierowała 20-letnia kobieta. Oboje byli trzeźwi. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala w Radomiu - relacjonuje sierż. Warda.

bdb

Tags