XVIII Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych. W Kamienicy Deskurów zaprezentuje się kilkadziesiąt uczelni

13 marca 2023

Kilkadziesiąt uczelni będzie reprezentowanych na XVIII Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych, które  odbędą się we wtorek, 14 marca  w godz. 8- 14 w patio Kamienicy Deskurów. To doskonała okazja dla młodzieży kończącej szkołę, by zapoznać się z ofertami edukacyjnymi placówek.

 

fot. archiwum

 

- W programie są prezentacje zarówno radomskich szkół jak i uczelni spoza Radomia oraz stoiska specjalne filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu, Komendy Wojewódzkiej Policji. Zaplanowaliśmy też wykłady doradców zawodowych i specjalistów z dziedziny doradztwa personalnego - zachęca T0masz Magnowski ze Szkolnego Ośrodka Kariery w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, który jest organizatorem wydarzenia.

W targach wezmą udział m.in.: Wojskowa Akademia Techniczna  i Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, Akademia Sztuki Wojennej,Politechnika Świętokrzyska, Uniwersytet Medyczny  i Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Katolicki Uniwersytet Lubelski, UMCS, Politechnika Lubelska, Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Łódzki, Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie.

 

 

Tags