• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Za kierownicą po alkoholu. Sprawca kolizji miał 3 prom. w organizmie

14 listopada 2019

Prowadzili auta pod wpływem alkoholu, a niektórzy z n ich byli również sprawcami zdarzeń drogowych. Radomscy policjanci w ostatnich dniach zatrzymali kilku nieodpowiedzialnych kierowców.

 

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Dzisiaj po godz. 9 na ul. Warszawskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. – Kierowca mazdy wyjeżdżając z ul. Aleksandrowicza nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się  ze skodą. Do szpitala na badania zostały przewiezione trzy osoby – dwóch pasażerów mazdy i kierowca skody. Okazało się, że 28-letni kierowca mazdy jest nietrzeźwy – ma około 1,5 prom. alkoholu w organizmie – informuje Justyna  Leszczyńska z radomskiej policji.

W miniony wtorek wieczorem w miejscowości Kolonia Piaski doszło do kolizji trzech pojazdów. – Kierowca audi jadąc od Zakrzewa na skrzyżowaniu skręcał w prawo i uderzył w dwa samochody – opla i peugeota. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 46-letniego kierowcy audi i badanie alkomatem wykazało blisko 3 prom. alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami – wymienia Leszczyńska.

kat

Tags

Dodaj komentarz