Zabójstwo 42-latka w gminie Pniewy. Policja apeluje do kierowców o nagrania z kamer samochodowych

2 sierpnia 2022

Grójeccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa. Osoby, których kamery samochodowe mogły zarejestrować informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu 47 702 62 00.

 

 

W ubiegły wtorek około godz. 7.20, dyżurny grójeckiej policji otrzymał zgłoszenie o znalezieniu zwłok 42-letniego mężczyzny w jednym z domów w miejscowości Ciechlin w gminie Pniewy. Teraz funkcjonariusze ujawniają, że w nocy z 25 na 26 lipca doszło tam do zabójstwa i proszą kierowców o przekazanie nagrań z rejestratorów jazdy pojazdów, które przemieszczały się w okolicy miejscowości Ciechlin oraz trasach relacji Warszawa - Nadarzyn - Mszczonów - Grójec - Radom w nocy z 25 na 26 lipca w godz. 21-60. Nagrania można przekazać bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, tel. 47 702 62 00.

- Grójeccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa. Osoby, których kamery samochodowe mogły zarejestrować informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu 47 702 62 00 - apeluje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

bdb, kat

 

Tags