Dwa tragiczne wypadki – w Wojciechowie i Modrzejowicach – z udziałem motocyklistów. Obaj nie żyją. Jeden to policjant (aktualizacje)

13 września 2023

Tragiczny w skutkach wypadek na skrzyżowaniu dróg w Wojciechowie w gminie Jastrzębia. Zginął 52-letni motocyklista, który zderzył się z samochodem osobowym. Kolejny miał miejsce około trzech godzin później w Modrzejowicach. Też zakończył się śmiercią.

 
 

fot. Gdzie suszą w Radomiu/Facebook

 

Jak informuje radomska policja, do zdarzenia w Wojciechowie doszło około godz. 7.45. - Prawdopodobnie kierujący motorem marki Yamaha skręcając w lewo na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa kierującej kią 35-letniej kobiecie. Niestety, 52-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu radomskiego, poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Kierująca samochodem była trzeźwa - relacjonuje st. sierż. Jolanta Matejek z radomskiej drogówki.

Do kolejnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło o godz. 10.40 na drodze krajowej numer 9 w rejonie skrzyżowania w Modrzejowicach. - Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. W wypadku uczestniczył również samochód osobowy. W tej chwili to wszystko, co możemy powiedzieć o tym zdarzeniu - wyjaśnia st sierż. Jolanta Matejek z KMP w Radomiu.

W rejonie wypadku w Modrzejowicach koło Skaryszewa są utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas ruchu drogi krajowej numer 9 od Iłży w kierunku Radomia. Ruch odbywa się wahadłowo pasem od Radomia.

 

fot. OSP Skaryszew/Facebook

 

Aktualizacja nr 2 . Radomska policja poinformowała, że ofiarą wypadku w Modrzejowicach jest 42-letni st. sierż. Mariusz Bogucki z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

kat

 

Tags