Zderzenie samochodów przed przejściem w Wielogórze. Dwie kobiety kierujące autami odniosły obrażenia

28 listopada 2023

W Wielogórze przed przejściem dla pieszych zderzyły się dzisiaj trzy samochody. Dwie kobiety kierujące autami odniosły obrażenia. Warunki na drogach są z zmienne. Policja apeluje o ostrożność, szczególnie w rejonie przejść.

Zdjęcie ilustracyjne

 

 
Dyżurny radomskiej komendy informacje o zdarzeniu otrzymał przed godz. 8. - Jak wynika z policyjnych ustaleń, 40-latka kierująca volvo nie zachowała ostrożności oraz nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w tył stojącej hondy, którym kierowała 45-latka. Natomiast honda uderzyła jeszcze w volkswagena, który prowadziła 33-latka, i zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. W wyniku zderzenia kierujące hondą i volkswagenem odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala na badania - relacjonuje Justyna Jaśkiewicz z KMP w Radomiu.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych. Szczególnie należy pamiętać o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, zmniejszeniu prędkości oraz zachowywaniu zwiększonego odstępu od poprzedzającego samochodu.

kat

 

Tags