31-latek miał amfetaminę, tabletki MDMA, marihuanę. Siedzi w areszcie

1 czerwca 2022

Policjanci z Grójca zatrzymali osobę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny znaleźli m. in. amfetaminę, w sumie blisko 110 g narkotyków. Za to przestępstwo 31-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 

fot. KPP Grójec

 

- Praca operacyjna policjantów z grójeckiego zespołu operacyjno-rozpoznawczego doprowadziła do jednego z mieszkań pod Chynowem. Kryminalni wiedzieli, że w lokalu znajdują się narkotyki, dlatego od razu podjęli czynności. Podczas przeszukania mieszkania policjanci ujawnili amfetaminę, blisko 30 sztuk tabletek MDMA, marihuanę oraz inne substancje psychotropowe. W sumie zabezpieczyli blisko 110 g narkotyków. Właściciela środków nie było na miejscu, mężczyzna ukrywał się przed policjantami - informuj nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

31-latek został zatrzymany w ubiegły piątek pod Ostrowią Mazowiecką, ponad 150 km od miejsca zamieszkania. W prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Grójcu śledztwie usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na trzy miesiące.

kat

 

Tags