48-latek chciał się zatruć spalinami z własnego auta. Policjanci odnaleźli go w lesie

23 marca 2023

Przez kilka godzin radomscy policjanci poszukiwali 48-latka, którego życie było zagrożone. Mężczyzna chciał się zatruć spalinami z własnego auta. Został odnaleziony w lesie koło Domaniowa i trafił pod specjalistyczną opiekę medyczną.

 

 

Funkcjonariusze z drugiego komisariatu przyjęli wczoraj zawiadomienie dotyczące zaginięcia 48-latka, który rano wyszedł do pracy, a po kilku godzinach skontaktował się z bliskimi, którym przekazał, że ma myśli samobójcze. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowano oprócz mundurowych z KP II w Radomiu, także operacyjnych z komend miejskiej i wojewódzkiej. Rysopis zaginionego trafił do wszystkich patroli w Radomiu.

- Policjanci w poszukiwaniach zaginionego wykorzystali także środki techniczne. Starano się ustalić, gdzie może przebywać 48-latek. Sprawdzano miejsca, gdzie wcześniej był widywany. Zaangażowanie tak dużych sił przyniosło efekt po kilku godzinach. Po godz.22 mężczyznę odnaleziono w lesie w pobliżu zalewu w Domaniowie. Na miejsce wezwano pogotowie, które przewiozło 48-latka do szpitala pod specjalistyczną opiekę medyczną - relacjonuje sierż. szt. Kamil Warda z radomskiej policji. Apeluje, aby nie lekceważyć sygnałów naszych bliskich i znajomych świadczących o kłopotach, a w szczególności myślach samobójczych. - Szybka informacja przekazana służbom może uratować takiej osobie życie - zapewnia.

kat

 

Tags