Marihuana ukryta u babci

4 listopada 2013
25-latka, który nielegalnie wytwarzał środki odurzające, zatrzymali policjanci z drugiego komisariatu. Zabezpieczyli oni ok. 750 porcji marihuany.



 

 

- Zatrzymanie mężczyzny to efekt prowadzonego przez policjantów rozpoznania środowiska związanego z narkotykami. Funkcjonariusze kilka dni temu pojawili się przy jednym z bloków przy ul. Kusocińskiego. Z ich ustaleń wynikało, że pod wskazanym adresem może przebywać osoba posiadająca środki odurzające. Po obserwacji, funkcjonariusze zatrzymali 25-latka, który przyszedł po narkotyki, które ukrywał za lodówką w mieszkaniu zmarłej babci. Policjanci zabezpieczyli ok. 750 porcji marihuany - mówi Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

25-latka osadzono w policyjnym areszcie, po czym dorpwadzono do prokuratury. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.


(kat)