„Mózg” się uczy

26 stycznia 2014

"Skuteczne metody uczenia się" - pod takim hasłem będzie przebiegać tegoroczna wystawa "Mózg", organizowana po raz kolejny przez Zespół Szkół Technicznych. Początek dziś (27 bm.) o godz. 9.



 

Tak było w ubiegłym roku- Będziecie mogli poznać triki z matematyki, polskiego i fizyki. Postaramy się też pokazać, jak za pomocą techniki i bez niej wspierać naturalny proces poznawania świata przez nasze mózgi. Biofeedback, skanowanie fal EEG i relaksacja różnymi metodami to tylko niektóre nasze perełki. Wszystkie działania z uwzględnieniem najważniejszych haseł związanych z nauką: zaskocz (się); zapamiętaj (sobie); zastosuj (sobie) - zapowiadają organizatorzy.

Podczas tegorocznej wystawy odbędzie się konkurs zawierający pytania dotyczące wystawy, informacji o Zespole Szkół Technicznych i energetyce. Na zwycięzców czeka finał i wspaniałe nagrody niespodzianki.

Zainteresowani udziałem powinni zarejestrować się poprzez stronę internetową http://zst-radom.edu.pl/mozg/zarejestruj.php, by zarezerwoewać termin oraz godziny przybycia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wystawa potrwa do 7 lutego.

 

(kat)

 

Fot.: ZST Radom