24-latek miał mefedron, haszysz i marihuanę. Został aresztowany

14 lutego 2022

Policjanci z Białobrzegów zatrzymali w Grójcu 24-latka, który miał kilkaset porcji różnych środków odurzających. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

 

fot. KPP Białobrzegi

 

- Policjanci od dłuższego czasu sprawdzali informację o młodym mężczyźnie, który może posiadać narkotyki. Połączone siły funkcjonariuszy z Białobrzegów i Grójca doprowadziły ich do mieszkania należącego do 24-latka. W pomieszczeniach funkcjonariusze białobrzeskiej policji  ujawnili ponad 300 g mefedronu, blisko 50 g haszyszu i marihuany. Sprawcę zatrzymano i przewieziono do komendy, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków - informuje Joanna Golus z KPP w Białobrzegach.

Decyzją sądu 24-latek został aresztowany na okres trzech miesięcy, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kat

Tags