• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Aktywny wakacyjny sierpień. Zaprasza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

4 sierpnia 2021

Wakacje w mieście? Nie muszą być nudne. Radomski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował na sierpień m.in. bezpłatne zajęcia fitness, treningi pływania na desce typu SUP czy doskonalenie umiejętności tenisowych.

 

Zajęcia odbywają się m.in. nad zalewem na Borkach (fot. Łukasz Wójcik/UM Radom)

 

Program akcji Lato 2021” na sierpień jest bogaty. MOSiR zaprasza dzieci na zajęcia z animatorem sportu. Odbywają się one od poniedziałku do piątku w godz. 9-14. W ramach multidyscyplinarnego projektu „Uśmiech i zabawa”, także na Borkach, w piątki odbywają się zajęcia ruchowo-artystyczne dla najmłodszych pod okiem animatorów. Na zalewem można także poznać tajniki pływania na deskach typu SUP. Specjalne szkolenia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy.

- Zachęcamy do udziału w zajęciach nauki pływania dla grup zorganizowanych. Prowadzona jest na basenach Delfin oraz Orka od poniedziałku do piątku w godz. 10-13. Na naszych obiektach odbywają się również zajęcia łucznicze, treningi ze sportów walki, tenisa czy fitness. Zachęcamy do systematycznego sprawdzania harmonogramu na naszej stronie internetowej, bowiem w drugiej części sierpnia czekać nas będą również tematyczne spacery po Radomiu - zachęca Michał Podlewski z MOSiR-u.

Szczegóły na stronie mosir.radom.pl.

Tags