• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Bookujemy Radom. W grze miejskiej do zdobycia 25 książek

17 września 2021

Po raz drugi „Bookujemy Radom”, czyli MBP zaprasza na kolejną edycję gry miejskiej. W sobotę, 18 i w niedzielę, 19 września, czekać będzie na uczestników łącznie 50 książek ukrytych w przestrzeni miejskiej. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie możliwość zdobycia jednej z dwudziestu pięciu nowości wydawniczych.

 

fot. MBP Radom

 

Jak do nich trafić? Trzeba rozwiązać krótką zagadkę wskazującą lokalizację ukrytej książki.

Zagadki będą opublikowane w mediach społecznościowych biblioteki (Facebook i Instagram) w sobotę i niedzielę, punktualnie o godz. 12. W grze może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do internetu.

- Aktywnym uczestnikom gry, którym mimo wszystko nie uda się odnaleźć książek, planujemy przyznać dodatkową pulę nagród. Trafią one do osób, które zrelacjonują na swoich profilach w mediach społecznościowych akcję poszukiwania książek i oznaczą ją hasztagiem #BookujemyRadom - wyjaśnia Marta Trojanowska z MBP.

Druga edycja gry miejskiej "Bookujemy Radom 2" jest organizowana we współpracy z Miejskim Zarządem Dróg i Komunikacji w Radomiu w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Tags