#BookujemyRadom. Biblioteka zaprasza do udziału w grze miejskiej

12 maja 2022

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na weekendową grę miejską. W sobotę i niedzielę (14 i 15 maja) startuje „Bookujemy Radom III”. W tej edycji na wszystkich radomian czekać będzie aż 50 nowości wydawniczych ukrytych w przestrzeni miejskiej.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Aby do nich trafić należy rozwiązać zagadki, które w samo południe biblioteka opublikuje w mediach społecznościowych biblioteki (14 maja pierwszą pulę - dwadzieścia zagadek na Facebooku i pięć na Instagramie, druga pula ruszy 15 maja).

- W grze może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do internetu. Dla szczególnie aktywnych graczy, którym nie uda się dotrzeć do vouchera przewidujemy książkowe nagrody pocieszenia. Warunkiem jest zrelacjonowanie przebiegu poszukiwania nagrody w swoich mediach społecznościowych i oznaczenie go hasztagiem #BookujemyRadom - wyjaśnia Katarzyna Kosterna z MBP. 

Wydarzenie kończy trwający od 8 maja XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek organizowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Regulamin gry miejskiej dostępny jest na stronie internetowej mbpradom.pl

 

Tags