• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Cykl „Drogowskazy” w Resursie. „Czyściec” jako pytanie, co nas czeka na końcu życia

12 października 2021

Resursa w ramach cyklu „Drogowskazy” zaprasza w środę, 13 października o godz. 12, 18 i 19.30, na projekcje fabularyzowanego dokumentu w reżyserii Michała Kondrata pt. „Czyściec”. To próba znalezienia odpowiedzi na pytanie, co czeka nas na końcu  ludzkiej egzystencji.

 

Na projekcje zaprasza Resursa


Oparta na relacjach i doświadczeniach mistyków: św. Ojca Pio, św. Faustyny Kowalskiej, Fulli Horak i św. ojca Stanisława Papczyńskiego, poruszająca opowieść o duszach, które opuściły już ziemski świat. "Czyściec" to próba znalezienia odpowiedzi na pytanie, co czeka nas na końcu naszej, ludzkiej egzystencji.

W filmie wystąpiła plejada znakomitych aktorów. Konsultantami filmu byli międzynarodowi specjaliści - teologowie i naukowcy, badający stan świadomości w momencie śmierci ciała.

W ramach cyklu "Drogowskazy" Resursa wyświetla filmy poruszające tematy związane z wiarą, przebaczeniem oraz trudnymi ludzkimi wyborami.

Seanse filmów religijnych w Resursie się w każdą drugą środę miesiąca o godz. 12 i 18. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami oraz na biletyna.pl. Rezerwacje biletów dla grup powyżej 10 osób pod nr telefonu 48 362 85 90.

Tags