• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Festiwal Warsztatów Outdoor/Spot 2022 w Rajcu Poduchownym. Oddolne projektowanie miasta

15 lipca 2021

Na Festiwal Warsztatów Outdoor/Spot 2021, który odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (17 i 18 lipca) w bazie harcerskiej w Rajcu Poduchownym zaprasza Kolektyw projektowo-budowlany SPOT. W programie także prelekcje, wieczorny koncert, strefa chillout, leśne wyprawy.

 

 

- Co roku pomagamy potrzebującym organizacjom pozarządowym i fundacjom w finansowaniu, projektowaniu i przeprowadzaniu prac budowlanych w ramach @SPOT- survival budowlany. Na końcu  organizujemy dwudniowy event, w ramach którego prezentujemy naszą inicjatywę; organizujemy aktywności plenerowe: koncert, ogniska, jogę, wypady leśne, oraz sześciogodzinny blok warsztatowy. Każdego roku tematy warsztatów są inne; jednak zawsze są związane z szeroko pojętymi projektowaniem, rzemiosłem, bądź partycypacją społeczną - wyjaśnia Kasjan Zawadzki, przedstawiciel organizatorów.

W tym roku tematy warsztatów to oddolne projektowanie miasta; tworzenie murali; projektowania ogrodów i krajobrazów; wikliniarstwo; warsztatownia rowerów; oraz projektowania przestrzeni wspólnej (we współpracy z MCSW Elektrownia w Radomiu).

Zapisy tutaj, więcej szczegółów tutaj.

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.
Wydarzenie ma charakter społeczny. Wpłaty dokonywane przez uczestników pokrywają koszty organizacyjne. Opłata festiwalowa 120 zł (w cenie udział w warsztatach, pole namiotowe, zaplecze sanitarne, wyżywienie, ubezpieczenie, aktywności festiwalowe).

Tags