• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Food trucki ponownie w Radomiu, czyli smaczne pożegnanie lata

22 września 2021

Najbliższy weekend, czyli 24, 25 i 26 września to dni, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Radomiu zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Dla naszych Czytelników mamy vouchery.

 

 

Food trucki przyjadą do Radomia, by promować kulinaria i karmić spragnionych wydarzeń pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik na parking OMNI przy ul. Mireckiego 14.

Do Radomia ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Food tracki będą otwarte: w piątek i w sobotę w godz. 11- 21, w niedzielę - 11-20.

Dla naszych Czytelników mamy vouchery. Osoby, które są zainteresowane ich otrzymaniem, powinny do  czwartku, 23 września do godz. 14 polubić (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) nasz profil na Facebooku oraz w komentarzu do posta napisać krótko, dlaczego lubią jedzenie oferowane przez food trucki. Autorzy najciekawszych otrzymają od nas vouchery na radomski zlot. Zapraszamy!

Tags