Internetowa licytacja bombek. Zebrane pieniądze trafią na leczenie i rehabilitację Marka

17 grudnia 2021

Od dzisiaj, 17 grudnia można licytować bombki świąteczne namalowane przez znanych radomian. Aukcja w internecie potrwa przez cały weekend. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz radomianina Marka Ośki, chłopca z mózgowym porażeniem dziecięcym.

 

 

W akcję „Malowanie bombek - przyjaciele dzieciom" jak co roku włączyli się m.in. politycy, samorządowcy, artyści, sportowcy i społecznicy. Pomalowane przez nich bombki zostaną zlicytowane, a dochód tradycyjnie zostanie przeznaczony na pomoc choremu dziecku. - Zachęcam do udziału w licytacji. Każda bombka będzie piękną ozdobą mieszkania, a jednocześnie pamiętajmy, że mamy w ten sposób możliwość pomóc młodemu radomianinowi i sprawić, że jego życie będzie choć odrobinę bardziej komfortowe niż do tej pory – zachęca prezydent Radosław Witkowski.

Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz radomianina Marka Ośki - chłopca z mózgowym porażeniem dziecięcym. Fundusze zebrane w trakcie licytacji zostaną przeznaczone przede wszystkim na wózek inwalidzki, którego koszt to 30 tysięcy złotych.

Licytacja potrwa od dzisiaj, 17 grudnia, od godz. 16 do 19 grudnia, do godz. 23.59.

Link do grupy, na której będzie można licytować bombki: https://www.facebook.com/groups/446954579665016

Tags