Komendant docenił policjantów

2 kwietnia 2012
Komendant Miejski Policji w Radomiu Roman Jaśkiewicz wyróżnił za ostatnie wyniki podległych mu funkcjonariuszy. W imieniu szefa mazowieckiego garnizonu dziękował także mundurowym z Jedlni Letnisko za działania profilaktyczne.


 

Komendant gratuluje policjantom - Komendant wyróżnił policjantów za wzorowo wykonywane obowiązki, zaangażowanie i przejawianie inicjatywy w służbie - wyjaśnia Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Wyróżnienia otrzymali m.in: naczelnik wydziału ds. nieletnich i patologii podkom. Paweł Górzyński za osiągnięte wyniki oraz interwencję jaką podjął po godzinach pracy gasząc pożar oraz szef komisariatu w Skaryszewie podkom. Macieja Spadło, głównie za ujawnienie sprawców podpaleń. - Funkcjonariusze usłyszeli też od swojego przełożonego wiele ciepłych słów uznania za profesjonalne działanie związane z ratowaniem zdrowia i życia ludzkiego - dodaje Leszczyńska.

Komendant wręczył także w imieniu mazowieckiego komendanta policji Rafała Batkowskiego wyróżnienia  dla dwóch policjantów z Jedlni Letnisko. Otrzymali je mł.asp. Mirosław Płachta i mł.asp. Marek Duliasz za działania profilaktyczno-edukacyjne wśród dzieci i młodzieży.

 

(kat)

 

Fot.: KMP Radom