Koncert charytatywny dla Ukrainy. Wystąpi Postman, artysta spod szyldu Boba Dylana

2 czerwca 2022

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza w piątek, 3 czerwca, o godz.20 na koncert charytatywny dla Ukrainy.  Gościem Elektrowni będzie Kostiantyn Pochtar (Postman), pochodzący z Kijowa muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor, wokalista.

 

Postman (fot. archiwum artysty)

 

Artysta od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię, grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami, Happysad, Lao Che czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach, miasteczkach i wsiach. Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim.

Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość.

Swoje koncerty prowadzi w języku polskim, a jest mistrzem opowieści – potrafi rozbawić do łez, ale też wzruszyć i dać do myślenia… Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana.

Wstęp - 30 zł. Wpływy ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na pomoc Ukrainie.

 

Tags