• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Marihuanę hodował w łazience, a susz ukrywał w… ciastkach

19 października 2021

W mieszkaniu 33-latka grójeccy policjanci znaleźli i zabezpieczyli duże ilości marihuany, a na strychu domu… ciastka, w których znajdował się środek odurzający. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

 

fot. KPP Grójec

 

- Kryminalni z Grójca dzięki współpracy z funkcjonariuszami zajmującymi się cyberprzestępczością z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu przeszukali w piątek mieszkanie w jednej z miejscowości w gminie Warka. Znaleźli tam blisko 350 g suszu marihuany. Zainteresowali się również ciastkami, które były w słoikach na strychu. Jak się okazało, ponad pół kilograma ciasteczek zawierało marihuanę. Natomiast w łazience w specjalnie skonstruowanym namiocie mężczyzna hodował sadzonki konopi indyjskich. Znalezione narkotyki zostały zabezpieczone. W związku z tą sprawą zatrzymany został 32-letni mężczyzna - relacjonuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy narkotyków. W niedzielę na wniosek prokuratury sąd zastosował środek zapobiegawczego w postaci trzech miesięcy tymczasowego aresztowania. Mieszkaniec gminy Warka już trafił do aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kat

 

Tags