Marihuanę i amfetaminę ukrywał na zapleczu sklepu, w którym pracował. Policja znalazła narkotyki

12 września 2023

30-latka, który posiadał narkotyki zatrzymali kryminalni z grójeckiej komendy. Marihuanę i amfetaminę mężczyzna ukrywał w sklepie, w którym pracował. To przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat trzech.

 

fot. KPP Grójec

 

W minionym tygodniu grójeccy policjanci na podstawie pracy operacyjnej wytypowali miejsce w którym mogą znajdować się narkotyki. - Funkcjonariusze weszli do jednego ze sklepów w Grójcu. Pracownik obiektu nie krył zdziwienia wizytą policjantów. Mężczyzna był wyraźnie poddenerwowany. Kryminalni podczas przeszukania na zapleczu ujawnili w pudełkach kartonowych plastikowe pojemniki, w których znajdowały się woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku. Natomiast w szufladzie pod ladą sklepową była waga elektroniczna. Podejrzany w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się, że znalezione przez nich narkotyki stanowią jego własność - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

30-latek usłyszał już zarzut posiadania kilkudziesięciu gramów substancji psychoaktywnych i psychotropowych w postaci marihuany i amfetaminy. Mieszkańcowi Grójca grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

kat

 

 

Tags