Reklama

Mefedron, marihuana, haszysz i amfetamina u 36-latka. Policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków

23 lutego 2024

Mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków zatrzymali policjanci z Grójca. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad pół kilograma mefedronu oraz trzech innych używek. 36-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości substancji odurzających i psychotropowych, za co grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

fot. KPP Grójec

 

Tydzień temu funkcjonariusze z grójeckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami wydziału dw. z przestępczością narkotykową z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu na podstawie operacyjnych ustaleń zatrzymali w Grójcu mężczyznę, w związku z posiadaniem narkotyków. 

- Najpierw przeszukano samochód zatrzymanego mężczyzny, a do tego został użyty pies służbowy Rewers specjalizujący się w wykrywaniu narkotyków. Dzięki skutecznej pracy zwierzęcia i jego przewodnika w osobowym audi ujawniono blisko 400 g mefedronu oraz prawie 200 g marihuany. Następnie w trakcie przeszukania mieszkania 36-latka znaleziono kolejne zabronione substancje w postaci haszyszu i amfetaminy. Łącznie na rynek nie trafi około 610 działek dealerskich - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Mieszkaniec Grójca noc spędził w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany oraz usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

kat

 

Tags