Michał Szczerba i Dariusz Joński w Radomiu. Posłowie Koalicji Obywatelskiej opowiedzą w Resursie o aferach PiS

25 kwietnia 2023

W środę, 26 kwietnia o godz.18 w Resursie odbędzie się spotkanie z posłami Koalicji Obywatelskiej: Dariuszem Jońskim oraz Michałem Szczerbą. Podczas wizyty w Radomiu parlamentarzyści będą omawiali największe afery Prawa i Sprawiedliwości oraz promowali swoją nową książkę: „Wielkie żniwa. Jak PiS ukradł Polskę”.

 

Posłowie: Szczerba (na pierwszym planie ) i Joński podczas wizyty w Radomiu 21 marca 2021 r. w związku z kontrolą w szpitalu tymczasowym

 

- Zbliżają się wybory. Mieszkańcy mają prawo wiedzieć, jak wygląda nasz kraj pod rządami PiS. Osoby, które oglądają tylko media rządowe często nawet nie wiedzą, w jaki sposób niszczona jest Polska. Afera goni aferę. Książka Michała Szczerby oraz Dariusza Jońskiego to smutny, ale prawdziwy obraz tego, co stało się w ciągu ostatnich ośmiu lat. To obowiązkowa lektura przed jesiennymi wyborami – podkreśla poseł Konrad Frysztak (PO).

- Ujawnimy wstrząsające kulisy pisowskich afer, pokażemy głównych bohaterów, ale również ujawnimy nowe fakty – wyjawia poseł Szczerba. -  Opowiemy o spotkaniach, naszych kontrolach poselskich, anegdotach. Będzie ciekawie – zapewnia poseł Dariusz Joński.

Organizatorem spotkania jest poseł Konrad Frysztak. Wstęp wolny. Po spotkaniu chętni będą mogli wziąć autografy od posłów oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

 

Tags