Pięć osób rannych po zderzeniu dwóch aut w gminie Stromiec. Kierowca audi uciekł

2 października 2022

Pięć osób zostało rannych podczas wypadku, do którego doszło dzisiaj wieczorem na drodze w miejscowości Zachmiel w gminie Stromiec. Zderzyły się tu dwa samochody: audi i opel. Pierwsze auto rozpadło się na pół. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, poszukują go policjanci.

 

 

fot. Pomoc Drogowa 24h Białobrzegi/Facebook

 

Zgłoszenie wypadku białobrzeska policja dostała w niedzielę kilkanaście minut przed godz. 20. - Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierowca audi na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i bokiem auta uderzył w jadącego z naprzeciwka opla -  informuje mł. asp. Ewa Kozyra z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach.

Uderzenie obu aut było tak silne, że audi rozpadło się na pół. Także opel został poważnie uszkodzony - samochód przewrócił się na bok. Ranny został kierowca i czworo pasażerów opla. Wszyscy z ogólnymi obrażeniami zostali odwiezieni do szpitala w Radomiu.

Jak dodała asp. Kozyra, kierowca audi przed przybyciem służb oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania.

Poszkodowani jadący oplem to mieszkańcy powiatu białobrzeskiego. Audi także jest zarejestrowane na mieszkańca powiatu. Policjanci będą teraz ustalać, kto siedział za kierownicą.

kat

Tags