• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Policjanci zatrzymali nocą 29-latka. Miał amfetaminę i marihuanę

21 grudnia 2021

29-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę zatrzymali policjanci z komisariatu w Grabowie nad Pilicą. Postanowieniem sądu mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

fot. KPP Kozienice

 

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Grabowie nad Pilicą pełniąc nocą służbę w rejonie skweru miejskiego podjęli interwencję wobec trzech mężczyzn. - Po chwili jeden z mężczyzn zaczął robić się nerwowy. Policjanci znaleźli u niego narkotyki. Zabezpieczyli u 29-latka amfetaminę i marihuanę. Z  substancji można by wytworzyć ponad 400 działek handlowych narkotyków. Czarnorynkowa wartość narkotyków, to nawet kilka tysięcy złotych - informuje asp. Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sąd Rejonowy w Kozienicach na wniosek prokuratury zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za posiadanie narkotyków zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

kat

Tags