Prace plastyczne uczniów w kalendarzu

5 grudnia 2013
Najlepsze prace uczniów uczestniczacych w konkursie „Widzisz zagrożenie – szybko reagujesz, życie ratujesz” trafiły do kalendarza na 2014 r.



 

Uczestnicy konkursu otrzymali kalendarzII edycję konkursu zorganizował wydział bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego przy współpracy wydziału edukacji urzędu miejskiego. Wpłynęło ponad 200 prac plastycznych od uczniów (w wieku od 6 do 16 lat) szkół podstawowych i gimnazjów oraz placówek specjalnych. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać prace w dowolnej technice, obrazujące jak najmłodsi powinni postępować w przypadku zagrożenia i gdzie powinni szukać pomocy.

Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Uczniom gratulował m.in. Jacek Jóżwicki, dyrektor wydziału bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego magistratu i naczelnik wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji asp. sztab Krzysztof Jabłonka.

 

(kat)

 

Fot.: KMP Radom