Przejadą rolkarze. Mogą być utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej

6 sierpnia 2021

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejazdem grupy rolkarzy (Nightskating), w sobotę w godzinach około 20-21.45 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym i w komunikacji miejskiej w Radomiu.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Przejazd rolkarzy (według zapowiedzi organizatorów, maksymalnie do 150 uczestników) odbędzie się pod nadzorem policji z placu Jagiellońskiego (przed teatrem) przez ulice: Kelles-Krauza, Pileckiego, Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego, Maratońską, Bulwarową, Wośnicką, Suchą, Limanowskiego, 1905 Roku, Młodzianowską, Pallotyńską, Jana Pawła II, Cymerysa-Kwiatkowskiego, Placową, Dąbrowskiego, Wschodnią. Złotą, Słowackiego, aleją Grzecznarowskiego, Dowkontta, Kościuszki, Narutowicza, Traugutta, Waryńskiego, 25 Czerwca i Kelles-Krauza - na plac Jagielloński, gdzie nastąpi zakończenie powyższego zgromadzenia.

Przejazd może spowodować okresowe utrudnienia w ruchu kołowym (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy ruchu w jednym kierunku) i kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na wszystkich liniach.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem lub - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu miasta. Organizatorzy dysponują dodatkowo dobrze zorganizowaną własną służbą porządkową.

Tags