Radomskie CMG pojedzie na taneczne Mistrzostwa Świata w Niemczech!

7 listopada 2016

Radomska formacja CMG zajęła I miejsce w kategorii powyżej 15 lat podczas zawodów International Dance Festival POLISH CUP, w ramach którego rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych. Oznacza to, że zespół będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Bremen (Niemcy).

MP_05.11.2016   Młodzi tancerze wystąpią 10 grudnia na parkiecie z najlepszymi formacjami tanecznymi z całego świata. "Jesteśmy bardzo dumni z naszych utalentowanych, a jednocześnie niesamowicie utytułowanych tancerzy. W tym roku formacja CMG Radom stanęła już na najwyższym stopniu podium podczas Międzynarodowego Turnieju Formacji Tanecznych Radom Open 2016, a także po raz trzeci z rzędu obroniła tytuł Mistrza Polski PTT w Białymstoku w kategorii do 15 roku życia" - przypomina w mejlu do redakcji Katarzyna Sławińska, mama jednej z tancerek. Przed zawodami w Niemczech CMG wystąpi jeszcze 5 grudnia na Międzynarodowym Turnieju Formacji Tanecznych Donau Cup w Wiedniu. kat Zdjęcia nadesłane przez K. Sławińską