Ślubowanie i przemarsz uczniów. Mogą być utrudnienia w ruchu i opóźnienia autobusów

20 kwietnia 2022

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zaplanowanym przemarszem, w piątek, 22 kwietnia w godzinach około 11-13 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu kołowym i opóźnienia w kursowaniu autobusów na Kapturze i w Śródmieściu.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Przemarsz odbędzie się z okazji ślubowania klas pierwszych Szkół imienia 72 Pułku Piechoty Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radomiu. Będzie składał się z trzech części: część 1A (od godziny 11) - ulicami Saską, Chłodną, Okulickiego, Reja i Żeromskiego do placu Konstytucji 3 Maja; część 1B (od godziny 11) - ulicami Malczewskiego, Kelles-Krauza i Focha do placu Konstytucji 3 Maja; część 2 (od godziny 12.45): od placu Konstytucji 3 Maja ulicą Focha na plac Jagielloński.

Przemarsz może spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na większości linii (nie będzie to dotyczyło wyłącznie linii 3, 13, 14, 18, 20, 21, 22 i 24).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca przemarszu i o stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających trasę bądź w miarę możliwości o omijanie tego rejonu Radomia.

Tags