„Spontan Familijny”. Będą zbierać pieniądze na budowę ogrodu sensorycznego w Radomiu

7 sierpnia 2021

W niedzielę, 8 sierpnia, w godzinach 15-18 na ul. Żeromskiego przy parku Kościuszki odbędzie się  „Spontan Familijny”  Wydarzenie z letniego cyklu #PoznajmySię organizowane jest przez Ruch Polska 2050. W Radomiu będzie miało charakter charytatywny.

 

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Imprezie przyświeca szczytny cel: zbiórka pieniędzy na budowę w Radomiu ogrodu sensorycznego, dla podopiecznych radomskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem".

Organizatorzy zapewniają, że "na spontanie" każdy znajdzie coś dla siebie: turniej szachowy, pokazy sztuk walki, nauka tańca, konkursy i zabawy ekologiczne, malowanie buziek i plecenie warkoczyków, loterię fantową, bańki mydlane, balonikowe zwierzątka, zjeżdżalnie, wata cukrowa, budowa domków dla owadów, porady kardiologa i neurologopedy, stoisko z przysmakami z Różanego Gościńca, w którym pracują podopieczni Stowarzyszenia „Razem" i różne inne atrakcje.

W zabawie wezmą również udział koszykarze z radomskiego klubu Hydrotruck i motocykliści z radomskich klubów. Chętni do odbycia sentymentalnej podróży będą mogli obejrzeć motoryzacyjną legendę PRL-u – Nyskę 522.

Tags