Spotkania z techniką w Resursie. Temat: samochody elektryczne

11 maja 2022

Resursa we współpracy z Radomską Radą Federacji Stowarzyszeń Naukowo -Technicznych NOT zaprasza dzisiaj, 11 maja o godz.18 na kolejne wydarzenie z cyklu „Fakty i mity. Spotkania z techniką”. Tym razem będzie poświęcone samochodom elektrycznym.

 

 

Projekt skierowany jest do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu aktualnych prac nad nowymi technologiami wytwarzania energii elektrycznej oraz wyzwaniami stojącymi przed nowymi pokoleniami w tej materii.

Organizatorom zależy na integracji środowiska skupiającego ludzi w różnym wieku, których cechuje szerokie spektrum zainteresowań badawczych takich jak: nowinki techniczne i naukowe, ekologia, nowe technologie wytwarzania energii elektrycznej z energii słonecznej i wiatrowej czy budowa samochodów zeroemisyjnych.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich radomian, a w sposób szczególny nauczycieli, uczniów szkół o profilach technicznych oraz uczestników kół zainteresowań, którzy chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu aktualnych prac nad nowymi technologiami wytwarzania oraz wykorzystywania energii elektrycznej.

Program zakłada w tym roku szkolnym jeszcze jedno spotkanie, dotyczące nowoczesnych magazynów energii, które odbędzie się 7 czerwca.

Wstęp wolny.

Tags